تاريخ : پنجشنبه دهم فروردین ۱۳۹۱
شرلی تمپل
شرلی تمپل دختر کوچولوی زیبا و دوست داشتنی سینما در زمان خود بود. او در فیلمهایی مثل «چشمان درخشان»، «هایدی» و بعدها «شاهزاده کوچک» ، به ایفای نقش پرداخت و با بازی زیبایش به اوج محبوبیت رسید. او حتی در سال ۱۹۳۵ جایزه ویژه اسکار را از آن خود ساخت. شرلی تمپل کارش را با دستمزدی معادل روزانه ۱۰ دلار شروع کرد، اما این مبلغ در سال ۱۹۳۴ به هفتهای یک هزار و ۲۵۰ دلار رسید که رقم بسیار بالایی برای یک بازیگر خردسال در زمان خودش به حساب میآمد.

...

مکالی کالکین
همه علاقه مندان سینما این پسر کوچولوی پرجنب و جوش و گاهن شر را می شناسند. شیطنت از چشمان او میبارد. وقتی جان هیوز تصمیم گرفت از او برای نقش اول «تنها در خانه» استفاده کند، به اوج خود رسید. این فیلم دستمزد کالکین را افزایش داد و یک میلیون دلار برای بازی در فیلم «دختر من» رساند و او را به یک ستاره کوچولوی سینما تبدیل کرد.

دوقلوهای اولسن
مریکیت و اشلی اولسن زمانی که حتی نمیتوانستند صحبت کنند یعنی وقتی کمتر از یک سال سن داشتند پا به عرصه سینما گذاشتند. در آن زمان آنها به طور مشترک نقش میشل تانر را در سریال Full House که هشت سال ادامه داشت، بازی کردند. هیچکس نمیدانست این نقش را دو بچه متفاوت بازی میکنند، اما پخش مستند پشت صحنه این سریال بود که مردم را متوجه ساخت موفقیت این سریال بر پایه استعداد این دو کودک گذاشته شده.
بازی در این سریال آغاز محبوبیت این دو بود. آنها از درآمد حاصل از این سریال یک کمپانی ساختند که برندهایی از کار آنها را ارائه میداد. محصولاتی همچون مدل اسباب بازیها، لباسها و حتی عروسکهایی خودشان ، توانست سود سرشاری عاید این دوقولوها کند.
درآمد و مایملک آنها تا آنجا پیش رفت که سال ۲۰۰۷ نام آنها که آن زمان ۲۰ ساله بودند، در فوربس به عنوان یازدهمین زن ثروتمند حوزه سرگرمی ثبت شد. در آن زمان درآمد هر کدام از آنها به صدمیلیون دلار میرسید.

مایلی سایرس

او که به بهترین شکل از دوقلوهای اولسن آموخته بود چگونه از محبوبیت عمومی و موقعیتاش در کمپانی دیزنی استفاده کند، نام خود را در سینما و موسیقی به عنوان چهرهای موفق ثبت کرد و در حالی که به دلیل شو تلویزیونی «هانا مونتانا» تبدیل به گرانترین بازیگر کودک در نمایش تلویزیونی شده بود، میلیونها دلار به دست آورد. او همچنین به عنوان الگوی هم سن و سالهایش مطرح است که این عنوان را همچنان در دست خود دارد.

گری کلمن

کودک ورشکسته سینما. او در طول بازی در سریال Diffrernt Strokes تبدیل به گرانترین بازیگر کودک زمان خود شد. گفته شده او برای هر اپیزود این سریال ۷۰ هزار دلار دریافت کرده است.متاسفانه  زمانی متوجه شد که والدین و وکیلاش از پولهایش سؤاستفاده کرده اند که همه پولاش را از دست داده و ورشکست شده بود.

داکوتا فانینگ

داکوتا فانینگ در هفت سالگی با بازی درنقش «لوسی» در فیلم «من سام هستم» به شهرت رسید. بازی در این فیلم و موفقیت در آن برای او کار بزرگی بود. بازیگری که او باید در مقابلش بازی میکرد، شان پن بود که در اینجا نقش یک آدم عقب افتاده را بازی کرد.
فانینگ سال ۲۰۰۱ به خاطر بازی در این فیلم جایزه ویژه انجمن بازیگران آمریکا را دریافت کرد و اولین بازیگر هفت سالهای است که توانسته به این افتخار نایل شود. او پس از موفقیت در این فیلم به بازیگری ادامه داد و نقشهایی پردرآمد را پذیرفت به طوری که سال ۲۰۰۹ نامش در فهرست ثروتمندترین ستارگان جوان فوربس ثبت شد.

 دنیل رادکلیف

قطعا بازیگر نقش هری پاتر دیگر نیازی به معرفی ندارد. رادکلیف تنها ۱۱ سال داشت که در سری فیلمهای «هری پاتر» به ایفای نقش پرداخت و به درآمد و شهرتی بالا دست یافت. صرف نظر از اینکه او با پایان سری فیلمهای «هریپاتر» تا چه حد خواهد توانست عنوان خود را به عنوان یک بازیگر موفق حفظ کند، باید گفت دنیل رادکلیف از یک حساب بانکی پربهاء برخوردار است.
ارسال توسط sahand

پیج رنک

آرایش

طراحی سایت